Praktijk MIR van Mireille Mettes
Persoonlijk consult
De praktijk van Mireille Mettes is gevestigd in Apeldoorn. De consulten zijn gereserveerd voor mensen die echt bij Mireille in behandeling moeten komen. Mireille test dat meteen aan de telefoon al na. De meeste mensen die de afgelopen tijd bij Mireille in behandeling zijn geweest, bleken een belangrijke stap in hun Missie te moeten zetten.
Via spiertesten en het specificeren van de 9 stappen, kan Mireille heel gedetailleerd uitzoeken in welke stap de grootste problemen liggen en deze heel gericht behandelen. Hierdoor is het mogelijk toch behandelingen te creëren voor mensen die tot nu toe weinig verbetering merken in hun gezondheid.
Momenteel staan de deuren van de praktijk wagenwijd open voor kinderen en volwassenen met Autisme of een aan autisme verwante stoornis.
Kosten
Consult van 1 uur in de praktijk: 50 euro.
Consult van 1 uur via de telefoon: 50 euro.
Na een eerste (telefonisch) consult is het mogelijk de vervolgbehandelingen via e-mail te laten doen. Kosten e-mailconsult: 15 euro. Hiervoor is geen contact vereist.
Gemiddeld aantal consulten: 1-4. Mireille Mettes laat je zo snel mogelijk weer zelf thuis verder gaan, wanneer ze uittest dat je het zelf kunt, zodat er weer plaats is voor andere cliënten.
Mireille Mettes is niet meer aangesloten bij een beroepsvereniging.
Consulten vinden alleen plaats op de maandag.
Adres: Praktijk “MIR”, Centaurea, Orderparkweg 5, 7312 EN Apeldoorn, tel.nr. voor het maken van een afspraak, via email: klantenservice apestaartje mirmethode.nl
Het woord ‘apestaartje’ graag vervangen voor het teken: @ Dit is gedaan om ongewenste email via internet te voorkomen.
Daarnaast geeft Mireille Mettes lezingen in Nederland, België en Duitsland met uitleg over de MIR-Methode.
Voor wie bedoeld? Voor iedereen die minimaal de MIR-Methode 4 weken heeft uitgevoerd. (Je hoeft nog niet al je klachten kwijt te zijn. Misschien zijn je klachten wel onderdeel van de Masterclass.)
Door wie gegeven? Mireille Mettes. Aantal deelnemers is maximaal 8.
Wat gebeurt er die dag? De MIR-Methode Masterclass is een speciale dag die is bedoeld voor jouw persoonlijke ontwikkeling. Alles wat die dag wordt gedaan, is vanuit het oogpunt van de MIR-Methode. Naast je persoonlijke ontwikkeling, wordt er gewerkt aan collectieven. Dat betekent dat wat in de groep als collectief thema aanwezig is, wordt aangepakt. Dit kan gaan over verslavingen, chronische ziektes, energetische opruimingen van een bepaalde regio of land, geldproblemen, lichamelijke pijn, vorige levens, relatieproblematiek, eenzaamheid, etc. Wat zich in de groep aandient, is waar mee gewerkt wordt. Dat betekent dat vooraf nooit bekend is wat er precies gedaan gaat worden.
Telkens werkt Mireille via een van de deelnemers. Wanneer Mireille een commando heeft uitgetest, wordt dat door de hele groep genoemd en weg-geaaid. Doordat de hele groep eraan werkt, werken de commando’s extra sterk. Bovendien is de groepsenergie zo krachtig, dat de werking van de behandeling doortrilt in het collectieve veld en er veel meer in gang wordt gezet dan je eigen persoonlijke ontwikkeling. Je werkt dus aan jezelf, maar tegelijkertijd doe je goed voor de wereld.
Wanneer?
Maandag 12 maart 2012. 10.00 – 16.00 uur (vanaf 9.30 uur welkom). Let op! VOL, er is een wachtlijst
Maandag 26 maart 2012. 10.00 – 16.00 uur (vanaf 9.30 uur welkom). Let op! VOL, er is een wachtlijst
Maandag 16 april 2012. 10.00 – 16.00 uur (vanaf 9.30 uur welkom). Let op! VOL, er is een wachtlijst
Waar? Sterrenland, Meermuidenseweg 19B, Twello. In deze locatie is het gebruikelijk om je schoenen uit te doen, dus neem iets warms mee voor aan je voeten. Voor de biologische lunch wordt gezorgd. Speciale wensen graag snel doorgeven.
Kosten? De kosten voor deze dag bepaal je zelf. Je neemt geld mee en na afloop van de dag kan je anoniem je geld geven, vanuit je gevoel wat het je waard is geweest: ‘ Waardebepaling achteraf.’ De dag is inclusief onbeperkt koffie, thee, water en een heerlijke biologische lunch, gemaakt door Vandevi.
Aanmelden voor de MIR-Methode Masterclass kan via onderstaand formulier
Ik kijk er naar uit je te ontmoeten en met je te mogen werken!
Mireille Mettes
============================================================================================





