Begeleiders in België

De MIR-Methode Begeleiders staan gerangschikt op de postcode van hun praktijk. Zo kun je gemakkelijk zoeken naar de dichtstbijzijnde begeleider.

Postcode en plaats Naam en contactgegevens Wie begeleid ik?
2030
Antwerpen
Dorothea Kreidl
Tel: 0498-851429
E-mail: dorothea.kreidl@hotmail.com
Volwassenen, jongeren, kinderen, baby’s en dieren. Specialisatie:  en dementie
2170
Merksem-Antwerpen
Lieve Adriaense
Praktijk: Emotionele Balans
Tel: 03-263358 en 04-97421965
E-mail: Lieve.adriaense@skynet.be
Website: www.emotionelebalans.be
Volwassenen, jongeren, kinderen en baby’s
2222
Heist-op-den-berg
Suzanna Van Loock
Praktijk: Rozelotus
Tel: 0498-298186 / 015-346001
E-mail: rozelotus@hotmail.com
Volwassenen, jongeren, kinderen en baby’s
3290
Diest
Cindy Paulus
Praktijk: Health & Wealth lifecoach
Tel: 0478-710304
E-mail: cindy.paulus@skynet.be of info@hwlifecoach.be
Website: www.hwlifecoach.be
Volwassenen en kinderen
4900
Spa
Henriëtte ter Braake
Praktijk: Vital Advice
Tel: 087-231878
E-mail: vital-advice@skynet.be
Volwassenen en dieren
9400
Ninove
Nadine Hautem
Praktijk: De Vlinder
Tel: 0477-320640
E-mail: devlinderhealing@outlook.com
Website: www.devlinderhealing.com
Volwassenen, kinderen en baby’s
Specialisatie: depressie en burn-out
9420
Erpe-Mere
Sigrid Goossens
Tel: 0479-471261
E-mail: sigrid.goossens@belgacom.net
Volwassenen, jongeren, kinderen en baby’s