Begeleiders in België

De MIR-Methode Begeleiders staan gerangschikt op de postcode van hun praktijk. Zo kun je gemakkelijk zoeken naar de dichtstbijzijnde begeleider.

Postcode en plaats Naam en contactgegevens Wie begeleid ik?
2030
Antwerpen
Dorothea Kreidl
Tel: 0498-851429
E-mail: dorothea.kreidl@hotmail.com
Volwassenen, jongeren, kinderen, baby’s en dieren. Specialisatie: kinderMIR-massage en dementie
2170
Merksem-Antwerpen
Lieve Adriaense
Praktijk: Emotionele Balans
Tel: 03-263358 en 04-97421965
E-mail: Lieve.adriaense@skynet.be
Website: www.emotionelebalans.be
Volwassenen, jongeren, kinderen en baby’s
2222
Heist-op-den-berg
Suzanna Van Loock
Praktijk: Rozelotus
Tel: 0498-298186 / 015-346001
E-mail: rozelotus@hotmail.com
Volwassenen, jongeren, kinderen en baby’s
2280
Grobbendonk
Inge Van den Eynde
Tel: 014.51.98.20
E-mail: ingevandeneynde1@hotmail.com
Website: www.shangri-la.be
Volwassenen en dieren
2547
Lint
Birgit de Greve
Praktijk: JeGewichtZitTussenjeOren
Tel: 0496 92 60 37
E-mail: birgitdegreve@gmail.com
Website: www.jegewichtzittussenjeoren.be
Volwassenen. Burn-out, stress, overgewicht en emo-eten.
2560
Nijlen
Anne Van Stijvoort
Tel: 034-111268
E-mail: annevanstijvoort@hotmail.com
Volwassenen
2610
Wilrijk
Kristien Vercammen
Praktijk: De Klankkamer
Tel: 032900780
E-mail: kristien.vercammen@telenet.be
Website: www.klankkamer.be
Volwassenen
2640
Mortsel
Fabienne Vanhoorde
Praktijk: Looking Glass Services
Tel: 0478-275115 of 03-2398886
E-mail: fabienne.vanhoorde@skynet.be
Volwassenenn en jongeren
2840
Reet/Rumst
Conny Reusens
Tel: (0)38884778
E-mail: conny.reusens@telenet.be
Website: www.connyreusens.be
Volwassenen
3290
Diest
Cindy Paulus
Praktijk: Health & Wealth lifecoach
Tel: 0478-710304
E-mail: cindy.paulus@skynet.be of info@hwlifecoach.be
Website: www.hwlifecoach.be
Volwassenen en kinderen
3520
Zonhoven  (bij Hasselt)
Katty Desquesnes
Tel: 0496 64 50 22
E-mail: katty.desquesnes@skynet.be
Website: www.heartfulness.me
Volwassenen
8531
Bavikhove
Katrien Decocker
Praktijk: Mooi en Gezond
Tel: 056-702217 en 0478-486801
E-mail: info@mooiengezond.be
Website: www.mooiengezond.be
Volwassenen en jongeren
9420
Erpe-Mere
Sigrid Goossens
Tel: 0479-471261
E-mail: sigrid.goossens@belgacom.net
Volwassenen, jongeren, kinderen en baby’s